31.07.2022
Meri Furdi zlatna na Prvenstvu Hrvatske
ČPK je na natjecanju sudjelovao s pet natjecatelja – Marta Horvat, Meri Furdi, Sara Puklavec, Adam Šinjori te Mario Beliga i trener Goran Kolarić, prof.

Najuspješnija je bila MERI FURDI koja je odličnim plivanjem osvojila dva zlatna odličja u disciplinama  50m i 200m slobodno  i jedno srebreno u disciplini 100m slobodno. Uz medalje zauzela je i 4. mjesto u disciplini 800m slobodno u kategoriji mlađih juniorki. Meri je ušla u četiri popodnevna finala za seniore i to u disciplinama 50m, 100m, 200m i  800m slobodno.

Ostali plivači su također bili blizu postolja.

MARTA HORVAT zauzela je 5.mjesto u disciplini 50m leđno u kategoriji juniorki te ušla u dva seniorska finala u disciplinama 50m leđno i 400m mješovito.

SARA PUKLAVEC zauzela je 6.mjesto u disciplini 50m leđno u kategoriji mlađih juniora.

MARIO BELIGA iako je plivao u konkurenciji s čak 2 godine starijih plivača zauzeo je odlično 4.mjesto u kategoriji mlađih juniora u disciplini 200m leptir i ušao u popodnevno seniorsko finale gdje je zauzeo odlično 14.mjesto.