07.08.2020
Matija Tropša brončani na prvenstvu Hrvatske
Na natjecanju je nastupilo 450 plivačica i plivača iz 33 hrvatskih klubova. Da bi plivač nastupio na Prvenstvu morao je proći kroz regionalno natjecanje.

​Čakovečki plivački klub su na natjecanju predstavljali: Tin Furdi, Adam Šinjori, Fran Kovačec, Sven Furdi, Matija Tropša, Borna Bičak, Ema Medved, Gloria Požgaj, Vida Kolarić, Anja Tušek, Meri Furdi, Sara Puklavec, Lucija Trupković i Hanna Mesarić. Treba dodati kako su suci na natjecanju bili i naši Kristijan Stunković i Antonio Šantek.

REZULTATI:

Matija Tropša je u disciplini 200m leptir osvojio brončanu medalju u kategoriji kadeta u vremenu 2:26:94, na 100m leptir zauzeo je 4. mjesto, a u disciplini 100m leđno zauzeo je 7. mjesto

Ema Medved zauzela  je  4.mjesto u disciplinama 200m slobodno i 100m leđno i 6. mjesto u disciplini 200m leđno

Tin Furdi zauzeo je 5.mjesto na 100m slobodno i  9. mjesto u disciplini 50m slobodno

Vida Kolarić zauzela je 7. mjesto u disciplini 200m leptir

Meri Furdi zauzela je 9.mjesto na 200m i 400m slobodno

Sara Puklavec zauzela je 9.mjesto u disciplinama 100m i 200m leđno

Štafeta 4x100m mješovito mlađe juniorke u sastavu (Ema Medved,Anja Tušek,Vida Kolarić i Gloria Požgaj) zauzela je 6.mjesto

Štafeta 4x100m slobodno juniori u sastavu(Tin Furdi,Fran Kovačec,Sven Furdi i Adam Šinjori) zauzela je 8.mjesto