29.07.2019
Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine Zagreb, 29.07-01.08.2019

Naši plivači Kaja Sabol, Hannah Ereiz, Ema Medved, Gloria Požgaj , Marta Horvat ,Tin Furdi i Adam Šinjori uz pratnju trenera Gorana Kolarića, prof. nastupili su na Prvenstvu Hrvatske za dobne skupine (mlađi seniori, juniori i mlađi juniori) u 50m bazenu održanom u Zagrebu  28.7.-1.8.2019. u organizaciji Hrvatskog plivačkog saveza. Na Prvenstvu Hrvatske za dobne skupine u 50 metarskim bazenima nastupilo je ukupno 310 plivača i plivačica iz 33 kluba, koji su otplivali limit za nastup koji je propisao Hrvatski plivački savez.

Tin Furdi bio je naš najuspješniji plivač na natjecanju, na korak do medalje s dva četvrta mjesta.

·         4.mjesto u disciplini 100m slobodno - nastup u A finalu

·         4.mjesto u disciplini 200m slobodno - nastup u A finalu

·         7.mjesto u disciplini 50m leđno

·         9.mjesto u disciplini 50m slobodno

Ema Medved bila je naša  najuspješnija plivačica. Ema je osvojila dva peta mjesta plivajući sa godinu dana starijim plivačicama.