26.05.2018
17. plivački GP miting ZPK
U Zagrebu, u organizaciji Zagrebačkog plivačkog kluba, održan je 17. plivački GP miting ZPK. Čakovečki plivački klub predstavljalo je 6 natjecatelja, 2 plivačice i 4 plivača. Natjecanje je održano u velikom 50m bazenu, a na rasporedu je bilo ukupno 16 pojedinačnih disciplina u kategorijama mlađih juniora, juniora i seniora. Na natjecanju je nastupilo ukupno 210 natjecatelja iz 25 klubova iz Hrvatske, Madžarske i Bosne i Hercegovine.

Plivači koji su predstavljali Čakovečki plivački klub su Kaja Sabol, Vita Pintarić, Antonio Šantek, Tin Furdi, Adam Šinjori i Filip Cvjetićanin.

Najuspješniji među plivačima ČPK-a su bili Tin Furdi, Kaja Sabol i Antonio Šantek. Tin Furdi je osvojio tri medalje, dvije srebrne i brončanu, Kaja Sabol je osvojila četiri, srebrnu i tri brončane, a Antonio Šantek je osvojio zlatnu medalju. Natjecatelji su nastupili pod vodstvom trenera Leonarda Novaka, mag. cin.

Osvajači medalja: Tin Furdi 2. mjesto u disciplinama 100 m i 200 m slobodno i 3. mjesto u disciplini 50 m slobodno, Kaja Sabol 3. mjesto u disciplinama 50 m i 200 m leđno i 100 m slobodno i 2. mjesto u disciplini 100 m leđno te Antonio Šantek 1. mjesto u disciplini 50 m leđno.