13.05.2017
8. SVETI KVIRIN, miniGP

U subotu, 13.05.2017., u Sisku, u organizaciji PK Sisak - Janaf, održano je pretposljednje miniGP natjecanje ove plivačke sezone,  8. „Sveti Kvirin“. Čakovečki plivački klub predstavljalo je 16 natjecatelja, 9 plivačica i 7 plivača. Natjecanje je održano u velikom 50m bazenu, a na rasporedu je bilo ukupno 11 pojedinačnih disciplina u kategorijama mlađih kadeta i kadeta. Ukupno je nastupilo 315 plivača i plivačica iz 17 klubova.

Plivači koji su predstavljali Čakovečki plivački klub su Adam Šinjori, Filip Cvjetićanin, Fran Kovačec, Vita Pintarić, Sven Furdi, Ema Medved, Gloria Požgaj, Hannah Ereiz, Borna Bičak, Gašpar Bodulica, Matija Tropša, Jana Slaviček, Dora Horvat, Vida Kolarić, Meri Furdi i Sara Puklavec.

Najbolja tri plivača i plivačice u svakoj disciplini i kategoriji su nagrađeni prigodnim medaljama, a najuspješniji plivač i plivačica sa najvećim zbrojem bodova od dva rezultata su primili pehar.

Najuspješnije među plivačima ČPK-a, i osvajačice medalja, su bile Hannah Ereiz i Ema Medved. Hannah Ereiz je osvojila medalje u svim isplivanim disciplinama, i to tri zlatne i jednu srebrnu. Ema Medved je osvojila 3 medalje,  jednu srebrnu i dvije brončane.

Natjecatelje su vodili treneri Goran Kolarić, prof. i Leonarda Novaka, mag.cin.

Osvajači medalja:

-          Hannah Ereiz 1. mjesto u disciplinama 100m slobodno, 200m leđno, 200m mješovito, i 2. mjesto u disciplini 200m leptir

-          Ema Medved 2. mjesto u disciplini 100m leđno i 3. mjesto u disciplinama 200m leđno i 400m mješovito